PUDŻE


STRONA GŁÓWNA
GALERIANAUKI  – WYZWOLENIE PRZEZ WIDZENIELINKI

METODY UZDRAWIANIA OCHRONY I HARMONIZOWANIA ENERGII

 

 

Istnieje na całym świecie wiele klasztorów i ośrodków medytacji w których regularnie odprawiane są buddyjskie modlitwy i ceremonie w intencji istot chorych, zmarłych, cierpiących i  przeżywających różnego rodzaju problemy.

Dzięki internetowi można podać imię i nazwisko osoby żywej lub zmarłej (nawet wiele lat temu) w której intencji mają być wykonywane modlitwy, dedykowana zasługa itp.

Przynosi to wielkie błogosławieństwo i pomoc zarówno tej istocie jak również wszystkim z nią związanym (np. rodzinie, krewnym, przyjaciołom). Tradycyjnie przy takiej okazji wskazane jest złożenie jakieś darowizny pieniężnej (o ile to możliwe) na cele utrzymania mnichów oraz owej posługi. Niektóre ośrodki tego nie wymagają inne tak - zależnie od ich sytuacji.

Poniżej podaję sprawdzone adresy. Oby przyniosło to wszystkim pożytek.

 ***

dr Yutang Lin wraz z przyjaciółmi.

Serwis POWA - przeniesienie świadomości zmarłej osoby do Czystego Wymiaru Buddy Amitabhy

Mistrz dr Yutang Lin - www.powa@yogichen.org

Wystarczy wpisać imię i nazwisko osoby zmarłej, ewentualnie datę śmierci. Wystarczy wysłać jeden raz.

Szczegóły dotyczące Powa i Mistrza znajdują się na stronie www.yogichen.org lub  po polsku:  www.vajra.net.pl

ZA DARMO

Mistrzowie  Yogi Chen i Yutang Lin:

Dr Yutang Lin jest spadkobiercą wybitnego buddyjskiego jogina Yogi C.M. Chen’a. Ukończył filozofię na Narodowym Uniwersytecie na Tajwanie, a następnie obronił doktorat z logiki i metodologii nauk na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Podczas studiów rozpoczął zgłębianie tekstów Zen, a następnie poświęcił się praktyce powtarzania imienia Buddy “Amitabha”. Po zgromadzeniu ok. 4 milionów powtórzeń Yutang Lin zetknął się z praktykami buddyzmu tybetańskiego. W roku 1980 został uczniem Yogi C.M. Chen’a, zaś po jego odejściu w roku 1987 – jego spadkobiercą. Obecnie Yutang Lin mieszka w El Cerrito w Kalifornii; praktykuje i naucza, łączy nauczanie Szkoły Czystej Krainy, Zen i Tantry. Prowadzi internetowy serwis powa (powa@yogichen.org) oraz publikację tekstów nauk swoich i jego mistrza w internecie (www.yogichen.org), a także bezpłatnie wysyła swoje nauki drogą pocztową. Jego mistrz Yogi C.M. Chen zasłynął jako wybitny uczony i praktykujący. Odbywał on m.in. kilkuletnie odosobnienie w Chinach, oraz 25-cio letnie odosobnienie w Indiach. Intensywnie praktykował za zmarłych (114 razy na 68 cmentarzach za 3mln 400tys. zmarłych). Uwolnił ok. 236 670 zwierząt w praktyce ofiarowania życia. W latach 1972-1987 nauczał w Ameryce. Jego śmierci i pogrzebowi towarzyszyło wiele niezwykłych okoliczności, zaś spalenie ciała pozostawiło wiele szczególnych relikwii.

 

***

Dzietsynma Akhon Lhamo

www.tara.org - Ośrodek Linii Ningmapa Buddyzmu Tybetańskiego w USA pod opieką Dzietsynmy Akhon Lhamo - pierwszej zachodniej kobiety rozpoznanej oficjalnie jako reinkarnacja buddyjskiego świętego. Na tej stronie znajduje się napis Prayer Request, po kliknięciu na niego należy wpisać  w okienku po angielsku za kogo, względnie w jakiej intencji zamawiamy modlitwy.

Prośby można przesyłać codziennie

ZA DARMO

 

***

www.oselgroup.org - grupa medytacyjna założona przez lamę Zopa Rinpocze w Goa (Indie).

Reiki, wiele rodzajów tantrycznych pudż (rytuałów), wieszanie flag modlitewnych, robienie tsa-tsa (figurek buddów) w intencji chorych itp.

ZA DARMO / DOTACJE MILE WIDZIANE

 ***

 

Mantra Buddy Medycyny:

TEJATA OM BEKANDZE BEKANDZE MAHA BEKANDZE RANDZA SAMUDGATE SOHA

 Po lewej: Budda Bajszadżajguru (Sangye Menhla, Budda Uzdrawiający), po prawej Guru Padmasambhawa w formie Buddy Medycyny (Urgyen Menhla)

www.healingbuddha.org - na stronie znajduje się  Prayer Request czyli formularz do wypełnienia.

PO DOKONANIU DOTACJI